.
.
.
.
.Info table

Nová klikací iconka

5. června 2010 v 3:54 | Labanda ©

Nový avatar na klikačku blogu

5. června 2010 v 3:52 | Labanda ©
klikni

Na blogu straší UFO :-D nwm neumím si to vysvětlit bo že by Bermunský trojúhelník?Víc než jen záhada, jaj nedám pokoj dokud na to nepřijdu!!! :-D LoL něco pro mě kriminálka pátrá :-D

31. května 2010 v 21:28 | Labanda ©
Taky tady důkazy, že nekecám, nevidím to a prý nejsem jediná, kdo měl podobný problém, pokud vidíte tento článek, pls nechte komentář, budu vám jedině vděčná, děkuji moc :-)

A všimněte si červeně označených časových údajů a taky názvy článků a že jsou i pod záhlavím hned, takže mě článek zobrazit ze správy blogu jde, ale né na blogu a jsemi restartovala pc, ale divné je, že někteří mý sbénka mi psali, že to též nevidí :-( áááááááá nějaká fikce bo co bojim bojim bojim :-D no hl. aby jste viděli články vy ;-) :-)

komentář mého SBé (prohlížečem to nebude, to bych viděla jen já sama to by všichni museli mít poruchu na prohlížeči, tak co to je? Je to záhadnější jak Bermunskej trojúhelník, místo lodí se ztrácí a objevují články fíha :-D)

Vidím obrázek. Předtím jsem viděla návštěvnost, ale tu jsem klikla ze svého blogu (jak je "oblíbení blogeři napsali".
Fakt ti to asi blbne, nevím jestli je to prohlížečem nebo ne... taky vidím, že máš napsáno počet komentářů 1  a když rozbalím komentáře, je jich tu neurekom...tedy, hodně.
Asi bych počkala den nebo dva a kdyby se to nezlepšilo, zkusila bych přeinstalovat prohlížeč. V tvém případě Mozillu ... ono ani tohle nemusí být záruka, ale za pokus to stojí. Ptala ses i jinde?
(A vlastně ani nevím, jestli můj blog pro ostatní funguje dobře, domnívám se že ano, aspoň soudě podle komentářů.)

tady jsem si otevřela článek z náhledu správa blogu. na blogu se mi opravdu nezobrazuje ukážu vám důkaz teď červené označení ;-)

Ale tohle je zajímavé, ve výpisu se mé články objevily.

31. května 2010 v 18:33 | Labanda ©
To jsem okopírovala z výpisu blogu o článků oblíbených blogů. To je zajímavé docela, doufám ,že to nebude dlouho trvat, bo umřu bez svého blogu :-( no aspoň natočim to animé videjko co plánuju a asík přidám něco i do grafického blogu, bo jsem vytvořila docela, musím se pochválit, bo se mi moc líbí, jednu úžaslou texturu ;-) pak vám jí ukážu, jdu sem dát něco z animé, když už je to animé blog ;-) :-)

Jo tak jsem lištičky docela zanedbávala, tak jdu přidávat obrázky o animé ;-)

31. května 2010 v 18:24 | Labanda ©
Tak jsem tu docela dlouho nebyla a natrefila, jsem večer i na pěkné obrázky, tak je sem přidám, jen co vyvenčim psíky ;-) :-)

tak tady to naštěstí funguje, obeznámila jsem svá SBéčka a taky blog, doufám, že to zpraví co nejdříve :-(

31. května 2010 v 18:18 | Labanda ©
Jsem vážně nakrnutá, proč to tak je? Už jsem tu zahlédla někde jednou článek, kde kdosi křičel o pomoc, že se mu nezobrazují články, ale nwm, jak to vyřešil, byla bych vděčná, kdyby mi poradil někdo, jak to zpravit, byla bych moc ráda.

hallo tady Labanda nwm co se děje, ale na mém ofic. blogu se nezobrazují články :'(

31. května 2010 v 18:14 | Labanda ©
Takže na mém osobním blogu

se mi nezobrazily mé poslední dva články a já nevim, jak dlouho to potrvá, takže své články napíšu sem a pak je okopíruju, pokud to někdo zpraví, jsem naštvaná a né málo, uplně vzteklá, proč zrovna na mým osobním blogu, otázka, jestli tenhle vůbec půjde že?


Pomožte také - chudinky zvířátka to si nezaslouží :(

30. ledna 2010 v 8:32 | Labanda
,©" alt="[pomipo.blog.cz] ©" class="center"]Seznam petic: Děkuji za tvůj zájem pomoci zvířátkům, které tvou pomoc potřebují... Jsem ráda, že ještě nevymřeli hodní lidé s dobrým srdcem...

Nový dess na našem Manga světě

10. ledna 2010 v 5:42 | Labanda
Ej holky jste jedničky víte to? No prostě krása to se musí nechat ten dessing nemá chybu a já vám moc moc děkuji, že mi pomáhaáte aspon s tím desingem zasloužíte vyznamenání. Minimálně metál . No tak lidičky řekněte, není úžasný ten desing, co děvčata vytvořila? Velké díky

MUCK

Jak stahovat mp3 z You Tube zdarma

30. prosince 2009 v 10:37 | Labanda
Jak stahovat z You Tube zdarma? http://youtube-downloader.wz.cz/ tu a návod jak přeeditovat mp4 na mp3 a jak natéto stránce postupovat (což máte také na http://youtube-downloader.wz.cz/ detailně popsané) a detailný návod i s obrázkovým postupem najdete na:této stránce

Hlasujte SONB

24. prosince 2009 v 1:32 | Labanda
Hlásněte tu pls. pro Labanda bo pro j-vip. Děkujeme moc
 
 

Reklama

KLIK


POMOŽTE TÉŽ!!!