.
.
.
.
.Ájíčka věci

Škola

25. března 2010 v 16:27 | Ájíček
animé školačka
Co bych já tak mohla k tomut tématu říct? No vždycky maminka říkávala buď ráda, ještě ráda se doškoly budeš chtít vrátit, ale musím říct, že to není žádná pravda, ale pšt, mému synovi to nikdo neříkejte, protože by mi to vracel :-D Já ho opravdu kolikrát lituju, hlavně, když si na něj jedna učitelka zasedla, ale tak už to je trochem lepší, a teď bych se do školy vůbec nevrátila, nebo, když sleduju to tempo a tou rychlostí, jak všechno probírají, já bych určitě ani základku dávno nevyšla, nebo až ve dvaceti. Ale tak musí to bejt, učte se a nebuďte lajdáci, potom déle by jste mohli litovat já sice vyučená jsem, ale možná mě mrzí, že jsem nešla někam dál, ale to jen proto, že sehnat práci je těžké a dva lidi mi řekli že mám na vysokou školu, ale já byla ten lajdák, tak jimi nebuďte vy a hodně síli a zdatru všem. Se mějte a omlouvám se nestíhám moc blog, proto ani nespřáteluji a kamarádky mají co dělat se svými blogy. Takže se učte a buďte pilný, však ony přijdou horší chvíle v životě než je škola, ale to poznáte během času sami ;-). Takže nikam nespěchejte on život je totiž trošku krkolomnej a když se budete věnovat škole jak máte, půjde trošku snadněji ;-) alespoň co se postu a práce týče. ;-) Hlavu vzhůru :-)

Friends 4ever!

14. března 2010 v 21:03 | Ájíček
Co dělat, aby vám kamarádství vydrželo navěky a abyste se ani chvíli nenudily? Čti v celém článku

Animé smile

14. ledna 2010 v 22:03 | Ájíček
Animé se odlišuje používanými smajlíky. Narozdíl od klasických "na ležato" se tyto, tzv. lineární smajlíky, čtou normálně "na stojato".
lineární
klasický
^_^
:) resp. :-)
^__^
:)) (počet čárek není omezen ;-)
Y_Y
smutek, pláč
;_;
pláč
>_<
překvapení (takový ten výraz, co má člověk po ráně do hlavy ;-)
^_-
mrknutí
^_~
šibalské mrknutí
^.^;
nervozita, kapičky potu (čím víc, tím hůř)
^^;
dtto
^_^;
nervózní úsměv (velmi oblíbené!)
9_9
"Já nic, já muzikant." (někdy s kapičkami potu)
-_-
unavený, rozzlobený
O_o
překvapení, údiv
O_O
"Šok!" (ale v dobrém)
@_@
(manga-postavičky mají přece velké oči, ne?)
=_=
ospalost
$_$
(netřeba překládat :-)
m^.^m
"packy", volně ke kombinaci s libovolným výše uvedeným smajlíkem


Motta - pár krásných přísloví

12. ledna 2010 v 0:23 | Ájíček
Nevěř tomu, kdo Tě zradí a nezrad toho, kdo Ti věří!

Nic není samo o sobě ani dobré, ani špatné. Záleží na tom, co si o tom myslíme.
Život je příliš důležitá věc na to, aby se brala vážně.

Jdi s tím, kdo Tě miluje.


Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Ej jsme blond, ale né tak zabržděné *LoL*

1. ledna 2010 v 20:29 | Ájíček
Záznam telefonního hovoru blond řidičky uvnitř:

Miláčku jsi to ty? Jak kdo volá? Já! Přece tvoje prdelka. Miláčku, stal se problém.... Ne, nejsem v tom. Miláčku, s tím tvým novým stříbrným Mičubiči bude něco v nepořádku. Neee, cédéčko už nepřeskakuje. Tos opravil moc pěkně. Víš trochu se odřelo. Ne cédéčko. Autíčko. Ne, rám i elektrony jsou v pořádku. Ale Mičubiči je jako ohnutej. Jen trošku. Ze strany. Jak z který strany? Z obou stran přece. Promáčknutý? A ty se ani nezeptáš, jestli se mi něco nestalo? Ty už mě nemiluješ? Ne, nic se mi nestalo. Jsi tak pozorný, že se ptáš. Miluju tě. Já vůbec nevím, jak se to stalo. To oni. Oni se na mně domluvili a schválně na mě začali najíždět. Viděli ženskou za volantem a ... Prasáci. No jako řidiči. Jako řidiči od tramvají. Jsou tak bezohlední. No já jí chtěla předjet a v tom se v protisměru objevila druhá... Oni jezdí jak prasata. Jako u Karláku víš. Kousek před tím butikem. Já myslela, že někam uhne. Jasně že vím, že tramvaj jezdí po kolejích. Neříkej mi krávo. Včera večer jsi mi říkal úplně jinak, když jsem ti ho .... Jakto, že tramvaj neuhne? Vždyť si mi říkal, že když je vpředu ten ochranný rám, tak že každej ještě rád uhne. Tys mi to špatně vysvětlil..... Já nevím, jestli je to prohnuté. Určitě asi ano, ne? Nemluv tak nahlas, já tě slyším dobře. Bohužel se nemohu dojít podívat. Já nemůžu ven. Ani přes centrál. Ano zavolala jsem policajty. Nic neříkají. Jen se blbě smějou, devianti. Budeš si na ně stěžovat? Miláčku dostaň mě odsud. Prosím. K tobě do pelíšku... Jasně že vím, kolik stojí třívrstvá metla. Já vím že je Mičubiču na lízink. Lízink ty rád, ne... chichi. Ty to s tou pojišťovnou nějak uděláš. Jsi nejlepší. Jasně že se těším, až mě dostaneš do ruky. Pa zlato. Pa.
 
 

Reklama
Reklama

KLIK


POMOŽTE TÉŽ!!!