.
.
.
.
.FF VII: Advent Children - příběh Clouda

29. ledna 2010 v 14:01 | Labanda |  FFVII advent childern
Cloud dělá kurýra pro doručovatelskou službu Tify, ale neustále se viní za smrt dívky, kterou (snad) i miloval, Aeris, i za smrt svého nejlepšího přítele a ochránce (a takém jak se ve hře ukáže, bývalého Aerisina přítele). Když se ale na scéně objeví mladíci (v minulosti stejně jako Cloud a Sephiroth geneticky upravení za pomoci Jenovy) a dožadují se posledních zbytků jejich "Matky", kterými chtějí oživit Sephirotha, Clouda čeká boj, jenž může vyhrát jen, zbaví-li se svého sebemrskačství.
CLOUD STRIFE:
Cloud

VĚK:23
Místo narození:Nibelheim
Výška:174cm
Datum narození:22.únor
Cloud je bývalý člen Shinrovy elitní bojové jednotky.Ted je z něj žoldák, kterého si najme AVALANCHE, aby jim pomohl k likvidaci reaktorů.Při jedné z misí na ně Shinra připraví past a Clouda sejme výbuch Shinrova robota, jménem AIRBUSTER.Cloud padá z můstku před reaktorem a propadne střechou do kostela, kde se setká s Aeris.Události z Final Fantasy VII nese velmi těžko. Žije sám a moc se s lidmi nestýká. Pracuje jako dodavatel pro svou vlastní poštovní společnost Strife Delivery Service. Jeho zásilková služba pracuje spolu s Tifiinou nadací Seventh Heaven, která pečuje o děti nakažené nemocí zvanou Geostigma. Geostigma je onemocnění způsobené působením buňek Jenovy v Lifestreamu. I Cloud je nakažen, ale skrývá to. Zbavil se Buster Swordu, který je teď zapoměn na místě Zackovi smrti, aby zapomněl na bolestné prožitky z minulosti. Místo toho používá jeden velký meč, který má v sobě ještě asi další šest menších mečů. Cloud, oslabený nemocí, se musí ještě jednou vrátit a bojovat za záchranu planety.


TIFA LOCKHEART:

tifa


VĚK:20
Místo narození:Nibelheim
Výška:165cm
Datum narození:3.května
TIFA je přítelkyně z Cloudova dětství.Společně vyrůstali ve městě Nibelheim,ale jakmile se Cloud připojil k Shinrovým specíálním jednotkám SOLDIERS,jejich cesty se rozdělily.Tifa následně taky opustila Nibelheim a odešla do Midgaru kde si otevřela bar SEVENTH HEAVEN v sektoru 7.Po krátké době se její bar stal základnou povstalecké skupiny AVALANCHE,i ona se k nim připojila.Její limity jsou nejdestruktivnější ze všech.Stále miluje Clouda a myslí na něj. Snaží se ho přesvědčit, aby nevzdával svůj boj a ještě jednou se postavil za planetu.


VINCENT VALENTINE:

vincentVĚK:27
Místo narození:neznámé
Výška:183cm Datum narození:13.říjen
Vincent pečlivě sledoval plány Kadaje a jeho bratrů na Sjednocení a oživení Sephirotha. Zachránil dva členy Turksu, Tsenga a Elenu, když byli napadeni Kadajovým gangem, při hledání zbytků Jenovy. Vincent se vrací zpět ke Cloudovi, aby opět pomohl planetě.Vincent miloval ženu jménem Lucrecia kterou mu ale přebral profesor Hojo.Naštvaný Vincent si došel do laboratoří do Shinra mansionu na Hoja, který ho po hádce zastřelil a experimentoval s jeho tělem.Vincent se po čase znovu probral do jeho nového života obdařen schopnostmi přeměnit se do podob čtyř různých monster.


CID HIGHWIND:

cid

narození:neznámé
Výška:177cm
Datum narození:22.únor
CID je největší kuřák a taky nejlepší pilot pod sluncem.Jeho snem vždy bylo podívat se do vesmíru, štestí mu, ale moc nepřálo, a tak se jeho raketa krátce po startu zřítila.Občas si možná až moc veří a nejednou něco pokazí.K boji používá kopí.Je zakladatel AVALANCHE, která vznikla v Cosmo canyonu.Později se přesunuli do Midgaru, kde si zřídili základnu.Odtud plánují své útoky proti SHINRA INCORPORATION, která speciálnímy reaktory odsávají mako energii potřebmou k tomu, aby země držela pohromadě.Barret Shinru nenavidí, protože mu vzal rodinu a zničil jeho rodnou vesnici.Při útoku Shinry na Corel přišel o ruku, když se pokoušel zachránit svého přítele Dyneho.Byla mu implantována umělá ruka, kterou ale brzo zahodil a nahradil jí rotačním kulometem.Stará se o Dyneho dceru Marlene.Cid vytvořil nový model vzducholodě zvaný Shera, pojmenovaný po své asistentce. Na jeho palubě jsou vítáni všichni staří přátelé, kteří přišli bojovat za záchranu planety a za Clouda.


BARRET WALLACE:
berett

VĚK:35
Místo narození:Corel willage
Výška:195cm
Datum narození:15.prosinec
Poté, co bylo používámí Mako energie zastaveno, se Barret snaží najít nový účinný zdroj energie. Což se mu i podaří, najde velké ložisko ropy. Také on se vrátí pomoct Cloudovi.


Yuffie Kisaragi:
yuffie

Věk: 16
Výška: 5' 2" = 158 cm
Datum narození: 20. Listopad
Místo narození: Wutai
Krevní skupina: A
Zbraň: Shuriken
Povolání: Lovkyně materií, Ninja
její vesnici a jejího otce - vůdce, porazila Shinra a ona tedy začala hledat materie, aby se Shinre pomstila.Když se Yuffie vrátí zpět do Wutaie, zjistí, že zde chybí všechny děti, proto se vrátí do Midgaru hledat odpovědi. A zde se také připojí k boji.


Aeris Gainsborough:
aeres

Věk: 22
Výška: 5' 3"
Datum narození: 7. únor
Místo narození: neznámé
Krevní skupina: O
Zbraň: Rod
Povolání: Prodavačka květin
Vyrůstala v centru Midgarské chudinské čtvrti. Představuje paprsek světla a naděje v tomto temném světě plném zla a špíny. Zabývala se pěstováním květin a ochranou svého kláštera.Nádherné, mladé děvče se srdcem, které v reálném světě nejspíš neexistuje. Aeris je dobrácká a upřímná v každém směru a mimo jiné i trochu záhadná. Otázkou je, proč děvče, které nikomu nikdy neublížilo pronásleduje i Shinra. Po té co společně s Cloudem před pronásledovateli prchnou se mezi nimi začne rozvíjet možná i něco víc než přátelství.


Zack Fair:
zack

Věk 16
Rodné město: Gongaga
Zbraň: meč
Zack je hlavní a jedinou hratelnou postavou. Je to mladý, ambiciozní a na první pohled i arogantní voják 2. třídy v Shinrově jednotce SOLDIER. Jeho snem je stát se vojákem 1. třídy a být hrdinou. Je velmi dychtivý zavděčit se svým nadřízeným a především udělat dojem na svého přítela Angeala. Zack je velmi oddaný a přesvědčený o smyslu organizace SOLDIER. Vše se změní, když Angeal zmizí a Zack postupem času odhaluju temnou pravdu o svých nadřízených a nakonec to bude právě Shinra, kdo se proti němu obratí a zničí ho. Zack je sice na pohled tvrdý, ale uvnitř je to citlivý a přátelský člověk. Miluje Aerith, se kterou se pozná za zvláštních okolností a právě láska k ní ho bude později stát život. V průběhu hry se seznamí s mladým Cloudem, ke kterému bude cítit zvláštní náklonost a přátelství. Právě oni dva budou hlavními postavami dramatu v Nibelheimu. (zobrazuje se jako duch, zemřel v minulém díle, nejlepší přítel Clouda)

Kadaj:
kadaj


Když ve Final Fantasy VII mocný Mako Cannon vystřelil na Diamond Weapon, který útočil na Midgar, střela proletěla skrz něj a zasáhla silové pole v Severním kráteru, které mělo zabránit návratu Jenovy. Po smrti Sephirotha, na konci Final Fantasy VII, se jeho myšlenky a vědomí přenesli do tří živých těl: Kadaje, Yazooa a Loza. To vysvětluje i jejich fizickou podobnost se Sephirothem. Kadaj, vůdce bratrů, chce najít Jenovu a obnovit Sjednocení a pomstít se tak planetě. Proto zaútočí na Shinru, proto že si myslí, že to on skrývá pozůstatky Jenovy.


Red XIII:
red

Nic moc se k němu během filmu říct nedá. Snad jen to, že opět bojuje po boku Clouda. První scéna z filmu s Red XIII a jeho dětmi při pohledu na trosky Midgaru se odehrává 500 let po událostech ve Final Fantasy VII.


Marlene Wallace a Denzel:
merlene

denzel


Když je Barret na cestách, tak žije Marlene s Tifou a stará se o sirotka jménem Denzel, jenž trpí Geostigmem. Denzel udělá vše, aby našel lék na svou bolest, včetně toho, že uvěří lžím Kadaje, že jeho i jiné děti může vyléčit.Reno a Rude:
ObrazekObrazek
I po pádu Shinry je Reno stéle členem jeho společnosti, kde pracuje i se svým parťákem Rudem. Reno byl součástí vyšetřovacího týmu, který měl objasnit co se stalo při dopadu meteoritu v Severním kráteru před 2000 lety. Když vznikli Kadaj, Yazoo a Loz, obrátil se s žádostí o pomoc ke Cloudovi. Reno i Rude pracují také jako bodyguardi pro muže na vozíčku. Narozdíl od Final Fantasy VII jsou oba nyní na stejné lodi s Cloudem a snaží se mu pomoct.


Muž na vozíčku/ Rufus:
ObrazekObrazek
Muž na vozíku, představený na začátku, není nikdo jiný, než sám Prezident Společnosti Shinra, Rufus. Podařilo se mu přežít útok Diamond Weapon na Midgar ve Final Fantasy VII, ale jen za cenu ochrnutí. Trpý také Geostigmem. V této situaci si konečně uvědomý, jam moc jeho firma ublížila planetě a že má vůči ní velký dluh, který by rád splatil. Také on marně přemlouvá Clouda, aby mu pomohl obnovit svět.

Yazoo a Loz:
ObrazekObrazek
Yazoo a Loz tvoří spolu s Kadajem gang, zvaný Silver Haired Brothers. Yazoo udělá vše proto, aby našel Jenovu. Je tichý, pasivní a ve všem se podřídí Kadajovi. Loz je tak trošku duševně nevyrovnaný, ale mimořádně rychlý a silný.


Cait Sith:
Obrazek
Cait Sith už nemá svého Moga, a tak přijede do Midgaru na hřbetě Red.


Sephiroth

Obrazek

Věk: Neznámý
Výška: 6' 1"= 186 cm
Datum narození: Neznámé
Místo narození: Neznámé
Krevní skupina: Neznámá
Zbraň: Masamune
Povolání: Velící elitní příslušník armády Limit Breaks
... Sephiroth je elitním příslušníkem armády. Ví se o něm jen jen jedno. Je nejlepší a nemá soupeře. Sephiroth používá k útokům dlouhý úzký meč, se kterým umí zacházet jen on. Dlouhou dobu o něm však nikdo neslyšel. Říká se, že se kdysi ztratil v boji.
Sephiroth stále straší Clouda minulostí. Geostigma působí na Clouda vyvoláváním vzpomínek, na zničení Nibelheimu Sephirothem. Tento Sephiroth však není ten z Final Fantasy VII: Crisis Core, ani z Final Fantasy VII, ale jen transformací podoby, kterou vyvolá Kadaj. I přesto si uchovává jeho vzpomínky a když bojuje s Cloudem řeknu mu, že použije duše obětí Geostigmatu, které obíhají kolem planety, a zničí jí, aby mohl planetu použít jen jako mrtvý meteorit k cestě vesmírem, stejně jako kdysi i Jenova.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

KLIK


POMOŽTE TÉŽ!!!