.
.
.
.
.Kde stáhnete obrázky?

9. prosince 2009 v 2:24 | Labandas
Když kouknete do GALERIE, zde na mém blogu v menu, najdete podsložky určitých druhů obrázků a v ní určitě krásné obrázky, které si můžete zdarma stáhnout, např. pokud se vám líbí
některý obrázek, kliknete kurzorem (levá strana myši) na složku s názvem témat obrázků, které hledáte a vyberete v ní ten co se vám zamlouvá. Zobrazíte ho samostatně, když kliknete ve složce na něj kurzorem, kdy se vám zobrazí v prohlížeči mého blogu a kliknutím na lupu v levém dolním okraji v rámečku pod obrázkem, se tím přenesete na odkaz obrázku uloženého na webu, (kde se u některých zobrazí i určité animace) a nejlépe, když si v horní liště (mozila) kliknete na Nástroje - vyberete Informace o stránce - vyberete Média a obrázek se vám zobrazí v podokénku i s adresou a údaji, zadáte Uložit jako a uložíte jej do PC a nebo kurzorem (pravou stranou myši) kliknete na obrázek, otevře se vám nabídka možností u kurzoru, vyberete Uložit obrázek jako, (otevře se okénko PC) a uložíte ho v určité složce, jakou si zadáte v horní liště nabídky PC.

Vysvětlivka: kurzor - šipka myši
Omlouvám se: za tak podrobný návod, ale někteří jsou úplně nezkušení nováčci, co se teprve učí s PC a Internetem. Děkuji za pochopení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

KLIK


POMOŽTE TÉŽ!!!